Doktor ve Ameliyat

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 22 MB
  • Version 338.5.15.7
  • Dil İngilizce
  • Firma Girls Apps
Doktor ve Ameliyat oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek doktor olmak isteyen çocuklarınızın doktorluk mesleğini tanımasını ve sevmesini sağlayacak olan mükemmel bir oyuna sahip olmasını ve bu

Doktor ve Ameliyat oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek doktor olmak isteyen çocuklarınızın doktorluk mesleğini tanımasını ve sevmesini sağlayacak olan mükemmel bir oyuna sahip olmasını ve bu oyunda farklı bir deneyim yaşamasını sağlayabilirsiniz.

Doktor ve Ameliyat oyunu büyüdüğü zaman doktor olmak isteyen çocuklarınıza bu mesleği onların yaş grubuna uygun olan bir dille anlatmak ve bu mesleği onlara sevdirmek amacı ile geliştirilmiştir. Tabi aynı zamanda da çocuklarınıza yaşatacağı eğlence dolu anlar da tarif edilemez.

Oyunda birbirinden sevimli dört çocuk hasta var ve onların ameliyat edilmesi gerekiyor. Çocuklarınız içlerinden ameliyat yapmak istediği birini seçecek ve oyuna başlayacak. Oyunda çocuklarınızın rahatlıkla kullanabileceği araç - gereçler mevcuttur. Bunları dilediği gibi kullanarak hastasını ameliyat ve tedavi edecek. Üstelik bu eğlenceli çılgın oyunu Android veri tabanlı olan tüm cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Doktor ve Ameliyat indir